Space Invaders Infinity Gene

Space Invaders Infinity Gene 1.0.2

Najbardziej epicka wersja Space Invaders wylądowała na Android

Zalety

  • Space Invaders na miarę XXI wieku
  • Wciągająca rozgrywka
  • Kolorowa, dynamiczna grafika 2D
  • Klimatyczna muzyka

Wady

  • Nic nowego jeśli chodzi o rozgrywkę

Doskonały
9

Space Invaders Infinity Gene to oficjalna produkcja twórcy oryginalnej gry Space Invaders wydanej w 1978 na automaty do gier. Jeśli myślisz, że Space Invaders to stara i nudna gra, to nie możesz bardziej się mylić. Space Invaders Infinity Gene na Android to wspaniała, wciągająca rozrywka na miarę XXI wieku.

Space Invaders Infinity Gene na Android przenosi klasyczne Space Invaders w dwudziesty pierwszy wiek. Gra jest pełna kolorów, kształtów, dynamicznej muzyki łączącej techno z dźwiękami, jakie wydawały prymitywne komputery i konsole do gier. Cały urok Space Invaders Infinity Gene polega na połączeniu klasycznej gry, niesamowicie wciągającej rozgrywki z dynamicznymi efektami graficznymi i dźwiękowymi.

Akcja w grze Space Invaders Infinity Gene na Android rozkręca się powoli, ale stopniowo. Na początku mamy do przejścia poziomy proste i mało skomplikowane. Jednak im dalej w las, tym sprawa się komplikuje a rozgrywka... ewoluuje. Co i rusz pojawiają się nowi i coraz bardziej dziwaczni wrogowie, a ekran pulsuje jakby chciał wywołać u nas oczopląs. Na szczęście poziom trudności nie wzrasta zbyt szybko.

Space Invaders Infinity Gene na Android to doskonała gra zręcznościowa. Idealnie wypełni kilka chwil nudy. Poza tym obcowanie z klasyką elektronicznej rozrywki zapewni nam więcej radości, niż grając w niejedną strzelankę z fotorealistyczną grafiką.

Space Invaders Infinity Gene

Download

Space Invaders Infinity Gene 1.0.2

Opinie użytkowników o Space Invaders Infinity Gene